خانه / تبلیغات و بازاریابی / پیاده سازی هک رشد در ۵ مرحله ساده – منصور کیارش

پیاده سازی هک رشد در ۵ مرحله ساده – منصور کیارش

پیاده سازی هک رشد در ۵ مرحله ساده – منصور کیارشReviewed by Mansoor Kiarash on May 5Rating: 5.0پیاده سازی هک رشد در ۵ مرحله ساده – منصور کیارشپیاده سازی و اجرای هک رشد، موضوعی است که بنگاه های کسب و کار، نمی توانند آن را به خوبی انجام دهند. زیرا تجربه خوب و مرتبطی با آن ندارند. در این مقاله به هکرهای رشد کمک می کنیم تا بتوانند با ۵ مرحله، رشد مجموعه خود را هک کنند و نتایج خارق العاده ای دریافت کنند.

پیاده سازی فرایند هک رشد، چیزی است که استارت آپ ها یا حتی کسب و کارهای کهنه با آن دست و پنجه نرم می کنند.

 

پشت هر فعالیت هک رشد، فرایندهای دقیق و سازماندهی شده خوابیده است که ریشه در تکرار کردن و پتانسیل رشد دارد. این فرایندی است که در هر کسب و کاری، می‌تواند به خوبی گنجانده شده و بومی‌سازی شود.

 

در ادامه ۵ مرحله بسیار آسان را ارائه می کنم که می تواند هک رشد را در کسب و کارتان فعال کند:

 

 

۱٫ محصولتان را عالی کنید:

 

در ابتدا بازار هدفتان را آنالیز کنید و احتیاجات و اولویت های آنها را استخراج کنید و از این داده ها برای بهبود محصولتان استفاده کنید. این کار باعث می شود مطمئن باشید محصول شما بهترین پیشنهاد ممکن را به مشتریان هدف می دهد.

 

 

۲٫ اهداف قابل اندازه گیری تعیین کنید:

 

موفقیت یک هکر رشد، به تعیین اهدافی دقیق و قابل اجرا تکیه دارد که نیاز رشد را تامین می کند. این کار باعث می شود وسوسه های هکرهای رشد برای کاهش تمرکز و صرف زمان زیاد برای یک تست در فرایند هک رشد، کارگر نباشد.

 

 

۳٫ فرضیه ها را آزمون کنید:

 

هک رشد بر پایه آزمودن فرضیه ها و خلاقیت شکل گرفته است. آزمون کردن مشکلات بین تیم مدیریت و کارکنان را از بین می برد، زیرا تعیین می کند که آیا نظریه مورد تست کارگر خواهد بود یا خیر.

 

پس همه فرضیه ها را تست کنید، سریع و ساده. سپس همه داده ها را برای بررسی و آنالیز جمع آوری کنید.

 

 

۴٫ نتیجه ها را بررسی کنید:

 

بسیار حیاتی است که بررسی ها در مسیر بررسی اهداف باشند. داده های به دست آمده، می بایست کمک کند تا مسیر فعالیت های شما به سمت و سوی صحیح پیش برود و اگر ایرادی در مسیر حرکت باشد آن را اصلاح کند.

 

 

۵٫ بهینه سازی کنید:

 

چه راهکارهایی کاملاً جدید را به کار بگیرید و چه مجبور شوید به مسیر قبلی بازگردید، سود کرده اید، زیرا به دانش مجموعه شما اضافه شده است.

موفقیت، آگاهی و تمرین لازم دارد.

 


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

فرمول موفقیت چیست؟ افراد موفق چگونه به موفقیت می‌رسند؟

اگر آلبرت باراباشی (Albert-László Barabási) را نشناسید و ندانید او یکی از بزرگان مطرح در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *